Naposledy aktualizováno: 06.01.2021 10:39:00
Na úvodní stranu

Místní knihovna Mikulůvka

Aktuálně

 


PROVOZ KNIHOVNY

Dle aktuálního nařízení vlády jsou od 27. 12. 2020 knihovny uzavřeny. Toto usnesení omezuje provoz knihoven tak, že se zakazuje provádět výdej výpůjček a jejich vracení jinak než bezkontaktně. 

Pokud budete někdo potřebovat vypůjčit, vyměnit, vrátit knihy, volejte na tel. č. 605 777 457 nebo mejlujte na  ivazel@centrum.cz, domluvíme se na způsobu předání.                                                                                        


ZNOVUOTEVŘENÍ KNIHOVNY

Ve čtvrtek 3. 12. 2020 bude obnoven provoz knihovny. Opět platí otevírací doba každý čtvrtek od 17:00 do 19:00 h. Těším se na vás.

Podmínky pro provoz knihoven:

  • roušky ve všech vnitřních prostorách 
  • 1 zákazník na 15 m2 plochy
  • dvoumetrové rozestupy mezi zákazníky
  • k dispozici desinfekční prostředky k desinfeci rukou

VÝMĚNA PODZIMNÍHO CIRKULAČNÍHO SOUBORU 

Od listopadu je v knihovně k dispozici nový podzimní cirkulační soubor knih k půjčování. Na seznam těchto knížek se můžete podívat v seci Nové knihy. Přijďte si vypůjčit čtení na dlouhé zimní večery.

 


ANKETA Spokojenost se službami knihovny

Dotazník spokojenosti uživatelů se službami knihovny můžete vyplnit on-line zde,

nebo vyplnit tištěný formulář dostupný v knihovně, a to do 31. 12. 2020.

Cílem ankety je zjistit, do jaké míry jsou uživatelé se službami své knihovny spokojeni, a získání podnětů od občanů ke zlepšení služeb knihovny.


INTERNET

Čtenáři a návštěvníci mohou opět využít internet zdarma. Do knihovny byl zakoupen a instalován nový počítač, který nahradil starý, již nefukční.


O KATALOGU

Knihovní fond místní knihovny Mikulůvka je také k dispozici on-line na těchto stránkách.

Prostřednictvím online katalogu si můžete prohlédnout (z kteréhokoliv počítače) fond knihovny, vytipovat knihy pro zapůjčení, vyhledat konkrétní knihu a přesvědčit se, zda Vámi hledaná kniha je volná nebo vypůjčená.

Také se můžete přihlásit do svého čtenářského konta, kde si zkontrolujete, které tituly máte zapůjčeny a v případě, že dokumenty nestihnete vrátit veK stanovené lhůtě, provedete jejich prodloužení. Rovněž je možné v katalogu provést rezervaci vypůjčeného dokumentu.

Přihlašovací jmého: číslo čtenáře

Heslo: Příjmení čtenáře s diakritikou (vše lze po prvním přihlášení změnit)


  • covid-19---jak-se-chovat-bezpecne_1.jpg